Individualių papuošalų kūrimas

header-a970fa7c96e726ffe55085baa86d346e.png

Lietuvoje mažai kas žino, kad galima lengvai ir už nedidelę kainą susikurti savo individualius papuošalus padedant patyrusiems juvelyrams. Susikurkite unikalų savo svajonių papuošalą, kurio vertė laikui bėgant tik augs. Juvelyrika gaminama iš brangiųjų metalų ir prabuojama Lietuvos prabavimo rūmuose.

Užsiregistruokite internetu ar telefonu individualiai konsultacijai ir aptarkime visus jums rūpimus klausimus.


Kodėl verta rinktis individualių papuošalų kūrimo paslaugą ?


Unikalūs dirbiniai. Individualios konsultacijos metu dizaineris išklauso užsakovo pageidavimų, pasiūlo galimus sprendimus ir 7 (septynių) dienų bėgyje pateikia užsakovui jo unikalaus papuošalo ar papuošalų komplekto eskizą.

Aukšta kokybė. Konsultacijos metu aptariama kokio metalo, akmenų ir dizaino papuošalo pageidauja užsakovas. Juvelyras kruopščiai suprojektuoja papuošalą maksimaliai atitinkantį užsakovo lūkesčius, ir tik po užsakovo patvirtinimo prasideda papuošalo gamyba. Sukurti papuošalai prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose.

Emocinė vertė. Vienetinių papuošalų kūrimas yra jaudinantis procesas, todėl atliekamas labai kruopščiai išsiaiškinant užsakovo viziją iki mažiausių smulkmenų. Individualiai sukurtų papuošalų emocinė vertė yra didesnė lyginant su masinės gamybos juvelyrika, nes kūrybos procese dalyvaujantis užsakovas realizuoja savo idėjas.