Interjero dizainas

header-a970fa7c96e726ffe55085baa86d346e.png

Meno kūrinių kolekcijos jūsų namų interjerui internetu


Namų ar biuro interjeras – tai jūsų ar jūsų įmonės įvaizdžio dalis, kuri aplinkiniams subtiliai gali perduoti norimą informaciją. Interjero dizaineris spalvomis, formomis gali namuose ar biure sukurti pageidaujamą nuotaiką. Paveikslai interjerui gali suteikti estetikos, bet gali ir jį sugadinti.

Kaune įsikūrusi galerija „Kauno langas“ teikia interjero dizaino konsultacijas visoje Lietuvoje. Padedame išsirinkti vertingus ir interjerą papildančius charakteringus kūrinius.


Interjero dizaino paslauga: kodėl ją verta rinktis?


Mažesnė kaina. Jei nesate įgudęs meno kūrinių pirkėjas ar turintis žinių interjero kūrime, pigiau kainuos pirkti interjero dizainerio paslaugą nei pačiam/pačiai naudoti savo brangų laiką kuriant išskirtinį namų ar biuro interjerą. Paveikslas ne visada interjerą papuošia. Jis gali ir sugadinti erdvę. Siekant išvengti brangiai kainuojančių klaidų – visada pasikonsultuokite su patyrusiu dizaineriu ar dailėtyrininku.

Išskirtinis interjero dizainas. Interjero dizaineris pagal užsakovo poreikius ir interjerą parinks ir pasiūlys meno kūrinį, kuris suteiks erdvei daugiau gyvybės, spalvų. Galbūt parinks kūrinį, kuris yra šokiruojantis, netradicinio dydžio ar tekstūros, bet pabrėš interjero unikalumą.